Управління освіти Краматорської міської ради
3.15K subscribers
457 photos
53 videos
214 links
Слідкуйте за нами у соцмережах:
FaceBook: https://www.facebook.com/kramuo

Офіційний канал Краматорської міської ради у Телеграм: https://t.me/kramatorsk_rada
Download Telegram
Продовжуємо підтримувати місцеві виші у вступній кампанії 2022 року!

❗️Реєстрацію для участі у творчому конкурсі для вступу за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування» продовжено до 15 серпня!!!

🗓ТВОРЧИЙ КОНКУРС – 16 СЕРПНЯ

Вступ на бюджет та контракт

Зареєструватись можна у електронному вигляді на сайті академії за посиланням https://forms.office.com/r/eEe4iV7Uts або надіслати документи на пошту Приймальної комісії vstup@donnaba.edu.ua

Телефон приймальної комісії для консультацій щодо вступу або реєстрації на творчий конкурс 095 084 17 86.

Документи, які необхідно додати до заяви про реєстрацію:
✔️ сканкопія документа, що посвідчує особу;
✔️ сканкопія документа про повну загальну середню освіту та додатка до нього;
✔️ 1 кольорова фотокартка розміром 3х4 см.
🔖 Сьогодні, 10 серпня 2022 року, завершується другий етап підтвердження участі в додатковій сесії НМТ!
Хто не встиг підтвердити участь, не гайте час.
З 11 серпня на Донеччині починає діяти особливий режим в’їзду, виїзду та руху транспортних засобів.

Особливий режим передбачатиме дві головні умови:

– заборонено бездозвільне вивезення з Донеччини спеціальної техніки, яка може бути використана для потреб оборони (екскаваторів, тягачів, тралів тощо);
– триває заборона на в’їзд та переміщення по Донецькій області транспорту, що перевозить з метою реалізації алкогольні напої та речовин на спиртовій основі (окрім ліків та дезінфекційних засобів).

Відповідний Наказ видав командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” генерал-полковник Олександр Сирський.

Це крок, спрямований на посилення наших оборонних спроможностей. Особливий режим встановлений на період дії воєнного стану, відповідно до законодавства.
Гуманітарний штаб Краматорської міської ради сьогодні, 11 серпня, розпочинає ІІІ етап видачі гуманітарної допомоги мешканцям міста від наших партнерів — WFP, ADRA, HELPAGE, Червоний Хрест.

🔹
Гуманітарна допомога видається на одну адресу — на одну родину.

🔹
На території старостинськіх округів допомога видаватиметься через старост.

❗️Уважно перевіряйте правильність введеного номеру телефону.

⁉️Якщо Ви не в змозі самостійно заповнити форму, то Вам із цим допоможуть оператори на наступних локаціях:

📍міська дитяча бібліотека - вул.Паркова,14
📍бібліотека-філія №17 ім. А. Чехова - вул. Велика Садова, 62
📍бібліотека-філія №19 ім. М. Рибалка - вул. Біляєва, 121а.

❗️Після опрацювання форми Вам передзвонить координатор та запросить отримати гуманітарний набір в пункті видачі. При собі Ви (або Ваша довірена особа) повинні мати паспорт та ІПН.

Ніхто не залишиться з бідою наодинці.
Ми разом все подолаємо!
Краматорськ, Україна 🇺🇦

ФОРМА:
https://bit.ly/3zLm48p
Лук'яненко Олена набрала максимальну кількість балів з усіх предметів на НМТ

Лук'яненко Олена, учениця Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16, набрала по 200 балів одразу з трьох предметів: української мови, математики та історії України під час складання НМТ.

Починаючи з 10 класу, учениця ретельно готувалася до ЗНО з чотирьох предметів: української мови та літератури, математики, історії України та біології. Коли стало відомо про проведення національного мультипредметного тесту і зміни в програмах із деяких предметів, то чотири місяці пішло на те, щоб підготуватися до успішного його складання. Випускниця була впевнена у собі, тому що доклала чимало зусиль підготовці.

"Побачивши свої результати, не могла повірити очам, бо, не зважаючи на відмінні знання, головне в цьогорічній ситуації - зібратися з думками та не розгубитися. У квітні мені довелось евакуюватися з рідного Краматорська до Дніпра та складати НМТ у цьому місті. У такій ситуації емоційний стан був дуже напружений, але якщо в тебе є мета, то ніякі перешкоди не завадять" - розповіла нам Олена.

Протягом усіх шкільних років Олена займала активну громадянську позицію: брала участь у шкільних заходах, предметних олімпіадах, творчих конкурсах. Паралельно з навчанням у школі отримала свідоцтво про позашкільну освіту з класу фортепіано та вокалу. Усі роки дівчина навчалася на відмінно та закінчила школу з золотою медаллю.

На питання, чи визначилась Олена з майбутньою професією, відповідає, що так. "Своє майбутнє я хочу пов'язати з правовою діяльністю, бо це дасть мені можливість зрости особисто та зробити свій внесок у розвиток суспільства, захищаючи права і свободи людей в Україні".

Вчителі, які навчали Олену:
Закутна Віта Миколаївна - вчителька української мови,
Козирєва Наталя Миколаївна - вчителька математики,
Щепоткіна Оксана Володимирівна - вчителька історії України.

Дякуємо Вам за професіоналізм та знання!

Олено, управління освіти Краматорської міської ради, пишається тобою! Україна - пишається!🇺🇦
Юрченко Марія також набрала максимальну кількість балів з усіх предметів на НМТ

Юрченко Марія, учениця Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, також набрала по 200 балів одразу з трьох предметів: української мови, математики та історії України під час складання НМТ.

"Через війну мені з батьками довелося поїхати з Краматорська, зараз ми мешкаємо в місті Кам'янське. Саме тут я складала НМТ. Попри на те, що цього року нас настигла війна, я не впала духом. Навпаки, ще більше почала готуватися до екзаменів. Бо зараз, як ніколи всі ми маємо перебороти себе, та робити все на 100%. Я вірю, що ми - покоління майбутнього, і від нас залежить доля країни." - розповіла нам Марія.

За весь час навчання показала високий рівень знань. Марія вміє планувати свою роботу, контролювати себе. Вже з перших класів дівчина проявила себе як талановита та відповідальна людина, яка дуже полюбляє навчатися. Вона зібрана та організована, старанна та наполеглива, вимоглива до себе. Окрім основного навчання, Марія закінчила школу мистецтв.

"У мене є мрія! Я хочу, щоб моє життя було пов'язане з архітектурою, і після перемоги України, я змогла зробити свій внесок у відновлення нашої країни." - поділилася Марія.

Вчителі, які навчали Марію:
Самісько Олена Володимирівна - вчителька української мови,
Ярмак Ольга Борисівна - вчителька математики,
Губіна Любов Василівна - вчителька історії України.

Висловлюємо Вам свою шану за професіоналізм та знання!

Маріє, управління освіти Краматорської міської ради, пишається тобою! Україна - пишається!🇺🇦
🟢Відбій повітряної тривоги!🟢
Сьогодні свій день народження відзначає Олександр Гончаренко - начальник військової адміністрації Краматорська!

Шановний Олександре Васильовичу, прийміть найщиріші привітання від управління освіти Краматорської міської ради та всіх освітян нашого рідного міста!

Ваша самовіддана праця, повсякденна турбота про людей у цей надскладний час, вимогливість до себе і до інших, безмежна любов до рідного краю, уміння бачити перспективу та приймати далекоглядні правильні рішення є для усіх нас прикладом сумлінного виконання своїх обов’язків та великої відповідальності перед громадою за довірену Вам справу!

Робота з людьми це завжди непросто і завжди відповідально. А стояти на чолі міста під час війни – відповідально особливо. Адже вирішувати щодня доводиться безліч найрізноманітніших проблем різного масштабу.

Дякуємо Вам за це!

Зичимо вам більше гарних новин, нових досягнень, підтримки від рідних, розуміння та допомоги колег. Міцного здоров’я, тепла, людського щастя. Нехай Ваші зусилля на благо громади будуть щедро винагороджені щирою повагою і довірою громадян, та перемогою України!

Ми разом все подолаємо!
Все буде Україна! 🇺🇦
🚨Оголошено повітряну тривогу!🚨
🟢Відбій повітряної тривоги!🟢
🚨Оголошено повітряну тривогу!🚨
🟢Відбій повітряної тривоги!🟢
🚨Оголошено повітряну тривогу!🚨
🟢Відбій повітряної тривоги!🟢
🚨Оголошено повітряну тривогу!🚨
🟢Відбій повітряної тривоги!🟢
🚨Оголошено повітряну тривогу!🚨
🟢Відбій повітряної тривоги!🟢
Вони — ті, що змінять майбутнє на краще

Вітаємо молодь України та світу з Днем Молоді 2022

Уперед, до нових перемог 🇺🇦
🚨Оголошено повітряну тривогу!🚨