Нове меню у закладах загальної середньої освіти Краматорська

Нове меню у закладах загальної середньої освіти Краматорська

Яким чином проводиться закупівля послуг з харчування у школах?

Відповідно до вимог Закону України “Про публічні закупівлі” Управлінням освіти Краматорської міської ради проведено процедуру закупівлі послуг з організації харчування у закладах загальної середньої освіти.

Чому відбулись зміни у харчуванні у закладах освіти?

Відповідно до Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305

Хто розробив меню, які служби погодили та затвердили відповідність до постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305?

Краматорський комбінат дитячого харчування (ККДХ) – виграв тендер на послуги з організації гарячого харчування учнів шкіл міста на 2022-й рік. Відповідно з цим, меню розроблялося фахівцями ККДХ. Затвердження нового меню в процесі оформлення дорогову, але ви вже можете з ним ознайомитися нижче

Збільшено кількість споживання:

фруктів, овочів, м’яса, молока та кисломолочних продуктів, м’яса риби, круп та бобових;

Обмежено кількість споживання:

солі та цукру, жирів рослинного та тваринного походження;

Зменшено кількість споживання:

хлібобулочних виробів та картоплі;

Bиключено:

ковбасні вироби, рибні, м’ясні та плодоовочеві консерви (окрім солоних огірків), кондитерські вироби.

Вартість харчування дітей

У дошкільних закладах освіти та навчально-виховних комплексах «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» в групах з режимом роботи 9 год., 10,5 год., 12 год. 24 год. для дітей вікової групи 1-4 роки – 37,00 грн., 4-6(7) років – 57,00 грн.,, визначивши плату батьків або осіб, які їх замінюють, за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та в дошкільних групах навчально-виховних комплексів міста у розмірі 50% від встановленої вартості харчування на день.

Приблизне чотиритижневе меню