У ДДМА навчають базових правил безпеки в цифровому середовищі

Донбаська державна машинобудівна академія запрошує на безплатні онлайн-курси «Базові правила безпеки в цифровому середовищі».

Як зазначила координаторка проєкту від ДДМА к.т.н., доцент, доцент кафедри комп’ютерних інформаційних технологій Ірина Гетьман, в рамках віртуального курсу слухачі зможуть вивчити базові правила захисту інформації на мобільних телефонах, комп’ютерах, соціальних мережах, визначати фейкові новини і поширені помилки користувачів, дізнатися як запобігти впливам кібершахраїв.

Все це стало можливим завдяки підписанню «Меморандуму про взаєморозуміння» між Академією та Представництвом Фонду цивільних досліджень та розвитку США.

Курс складається з 11 навчальних анімованих відеомодулів (5-7 хвилин кожен) і триває 60 хвилин. Слухачі мають можливість вивчати курс помодульно та фіксувати результат за кожен модуль. За умови успішного проходження всіх модулів курсу та успішної здачі тесту слухачі отримують іменний сертифікат. Курс відкритий для реєстрації та навчання на платформі https://cybereducation.org/(https://cybereducation.org/)

За більш детальною інформацією можна звернутися на кафедру комп’ютерних інформаційних технологій вул. Академічна, 72, ДДМА, корпус 2, ауд. 2226. Телефон:(0626) 41-86-55 E-mail: kit@dgma.donetsk.ua або за посиланням https://www.facebook.com/groups/kit.dgma.donetsk.ua

Інструкції щодо використання: https://drive.google.com/…/15ISrM9Z8bvkTImXQnUi…/view…