You are currently viewing Щодо переведення класів на дистанційне навчання

Щодо переведення класів на дистанційне навчання

Роз’яснення щодо процедури переведення класів\шкіл на дистанційну форму навчання

На жаль, стрімко зростає захворюваність на COVID-19 та ГРВІ. Щодня реєструються десятки нових випадків серед учнів та працівників закладів освіти нашого міста.

Рішення запровадити дистанційне навчання з 26 січня по 12 лютого поточного року в 5-11 класах закладів загальної середньої освіти м. Краматорськ Управлінням освіти було прийнято відповідно до протоколу спільного засідання комісії з питань ТЕБ і НС та штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації №1/1  від 25 січня 2022 року.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 1-4 класи мають навчатися в очній формі, але враховуючи погіршення епідеміологічної ситуації, що склалася через COVID-19 та інші гострі респіраторні захворювання, класи у яких високий рівень захворюваності дітей на ГРВІ відповідно до затвердженого Регіонального комплексного плану з готовності та реагування системи охорони здоров’я в Донецькій області в епідемічний сезон захворюваності на грип та ГРВІ 2021-2022 року, в умовах поширення коронавірусної хвороби, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2(COVID-19) та згідно з Законом України «Про освіту» керівники закладів освіти приймають рішення про переведення окремих класів (груп) чи закладу освіти в цілому на дистанційну форму навчання, або карантин автономно відповідно до рішення педагогічної ради колективу.

Станом на сьогодні, на дистанційну форму навчання всього закладу з 1 по 11 класи в місті Краматорську переведено наступні заклади освіти:

Заклади загальної середньої освіти №№ 1, 3, 6, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 26, 30, 33

Дані дії вживаються виключно для запобігання розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 та інших гострих респіраторних захворювань, та не пов’язані з питанням економії на опаленні чи харчуванні дітей.


Facebook УО: www.facebook.com/kramuo
Telegram УО: https://t.me/kramuo
Сайт УО: https://www.kramuo.dn.ua
Телефон гарячої лінії УО: +380-(66)-891-75-85

Залишити відповідь