STREAM – освіта для дошкільнят

12.12.2017 року в ДНЗ № 84 «Дельфінчик» пройшов міський модеративний семінар “STREAM – освіта як новий інтегрований підхід до навчання та виховання дітей дошкільного віку»

Метою проведення семінару стало розкриття поняття «STREAM – освіти», пріоритетів та можливостей впровадження її в дошкільну освіту”.
Під час семінару учасниками було визначено, що «STREAM – освіта» зорієнтована на цінності та інтереси дитини, на ампліфікацію дитячого розвитку, взаємозв’язок усіх сторін життя, формування культури інженерного мислення.

Модератор семінару вихователь-методист дошкыльного закладу № 84 Ганноченко Ю.В. ознайомила присутніх з технологію STREAM = Science, Technology, Reading+ Writing, Engineering, Arts and Mathematics— акронім слів — природничі науки, технологія, читання + письмо, інжиніринг, мистецтво, математика.

Слухачі, вихователі –методисти дошкільних закладів міста, приймали активну участь в обговорення, ділилися враженнями, відпрацьовували практичні навички в іграх, що розвивають когнітивний розвиток дитини через використання технології ТРВЗ, квадрат В.Воскобовича, геоконт та  перетворювалися на чарівників  в роботі зі стрічкою Мебіуса.

Одна думка про “STREAM – освіта для дошкільнят”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *