Щоденне харчування дітей організовується в м. Краматорськ у відповідності до запропонованого типового двотижневого меню.

Щоденне харчування  дітей організовується в м. Краматорськ у відповідності до запропонованого типового двотижневого меню. Приємно вразила спеціалістів управління освіти організація харчування в їдальні школи № 19.  В обідній залі була наявні контрольна порція, двотижневе меню для харчування учнів 1-4 класів та  дітей пільгових категорій, меню на 23 січня 2020 року. затверджене керівником закладу Хмарною О.М..
 Директор школи Ольга Хмарна зазначила, що з покращенням якості,  урізноманітненням асортименту страв, в школі збільшується кількість учнів, які харчуються в шкільній їдальні.
Організація харчування в школі № 10, контроль, який ретельно здійснює адміністрація закладу, довели, що їжа може бути іншою, що спільними зусиллями можна змінити харчування в закладах освіти міста. Працівники харчоблоку з розумінням поставилися до порад та рекомендацій, наданих їм спеціалістами управління освіти, бо розуміють, що повноцінне якісне харчування має важливе значення для дитячого здоров’я, вироблення навичок здорового способу життя, відповідального ставлення до власного здоров’я, формування культури харчування.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *