Впровадження “Єдиної системи відкритих бюджетів”

12.01.2019 року на базі Краматорської української гімназії  управління освіти Краматорської міської ради разом з партнерами ГО “Україна можливостей” та “Нова Дружківка” організували презентацію та навчання представників закладів освіти міста щодо роботи в системі відкритих бюджетів закладів освіти Open School in UA.

Освітяни міста дізнались про переваги та функціональні особливості використання відповідної програми для підготовки фінансвоих звітів, як щодо бюджетного фінансування, так і благочинних внесків з боку батьків. 

Інформацію про надходження бюджетних коштів в заклади освіти міста вже розмещено на порталі Єдиної системи відкритих бюджетів”, незабаром буде внесено інформацію також і про благодійні внески в розвиток закладів освіти.

Спікером був Юрій Антощук засновник Херсонського обласного благодійного фонду “Об’єднання” та розробник Єдиної системи відкритих бюджетів”.

Захід проходив у рамках проекту, який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR Ukraine) за підтримки МЗС Королівства Норвегії

Post Author: Serweer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *