Світла пам’ять

ДЕРКАЧЕНКО МИКОЛА  СЕМЕНОВИЧ

23 травня 2017 року відійшов у вічність  директор Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 31 Деркаченко Миколай Семенович.

Сталося немислиме: відійшов у вічність той, хто не повинен був відходити ніколи. Хто мав бути з нами завжди…

Микола Семенович. народився 15 січня 1956 року. Закінчив Іванівську школу в 1974 році, навчався в Луганському педагогічному інституті, отримав професію вчителя географії і повернувся в рідний Краматорськ. Його педагогічна діяльність була пов’язана з ЗОШ № 23, ЗОШ № 31. Останні 19 років працював директором ЗОШ №31.

Він завжди вирізнявся вольовим характером, мудрістю та стійкими принципами життя, які передавав своїм учням та однодумцям. Микола Семенович виховав цілу плеяду вчителів . Він був справжнім лідером, спроможним твердо й упевнено торувати шлях уперед. У пам’яті всіх, хто знав і працював разом із Миколаєм Семеновичем, він залишиться принциповим, талановитим і чуйним керівником.

Світла пам’ять про Миколу Семеновича назавжди залишиться в наших серцях, а його подвижницьке життя, його творчість, величезна наполегливість, самовідданість та самовдосконалення буде прикладом для наслідування для майбутніх поколінь.

Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо його підтримки, не почуємо його влучних жартів та не скористаємося його мудрою порадою
Вічна  йому пам’ять……

Управління освіти, педагогічний колектив, працівники школи, учні та батьки сумують  та висловлюють співчуття рідним і близьким Миколи Семеновича.

Post Author: Serweer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *