26 КВІТНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

У ВЕРЕСНІ 2003 РОКУ НА САМІТІ СНД БУЛО ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ОГОЛОСИТИ 26 КВІТНЯ МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ РАДІАЦІЙНИХ АВАРІЙ І КАТАСТРОФ.

Маємо пам’ятати уроки Чорнобиля, щоб не допустити фатальні помилки у майбутньому. Насамперед, Чорнобильська катастрофа показала, що наявність у країні складних і небезпечних виробництв, навіть за найменшої вірогідності аварій, вимагає високого рівня професіоналізму, відповідальності і культури персоналу, своєчасного створення й ефективного функціонування державної системи реагування на техногенні та природні катаклізми.

Досвід Чорнобиля переконливо засвідчив, що витрати на своєчасні заходи щодо підтримання безпеки виробництва, запобігання аваріям і підготовку до реагування на них значно менші, ніж витрати на ліквідацію їхніх руйнівних наслідків.

 У Краматорській українській гімназії  відбулася низка заходів, присвячені цьому Дню: тематичні уроки, класні години, книжкова тематична виставка, виставка плакатів, хвилиною мовчання за загиблими  почався жалобний захід, який підготував Александров О.В., учитель предмету «Захист Вітчизни» для учнів 7-9 класів, Савчук О.А. провів захід для учнів 10-11 класів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *