2017 РІК-РІК ЯПОНІЇ В УКРАЇНІ У КРАМАТОРСЬКІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ ВІДБУВСЯ ЗАХІД ПРИСВЯЧЕНІЙ ЦІЙ ПОДІЇ.

2017 рік за ініціативою Президента України оголошено роком Японії в Україні. Не викликає сумніву, що це ще один крок на шляху до співдружності двох країн, зближення українського та японського народів, що може посприяти розвитку діалогу культур, таких своєрідних і цікавих.

У Краматорській українській гімназії вже проведено низку заходів, які сприяють знайомству із східною країною. Ось і сьогодні 2 березня учні 6-9 класів гімназії під керівництвом Іваникіної Катерини Олександрівни, учителя зарубіжної літератури, підготували незвичайний виховний захід. Чарівні розповіді учителя та дітей про казковий край, оплетені легендами й давньою історією, мелодійними піснями і веселими танцями, справжньою чайною церемонією, поезією Мацуо Басьо та першими спробами пера юних літераторів викликали захоплення у глядачів.

Гостей свята зачарувала країна з дуже давніми й непорушними традиціями, що чітко дотримуються й досі. І це все — в оточенні надсучасних нанотехнологій! Ось таке унікальне поєднання традиційного й сучасного суспільства, чого не зустрінеш у будь-якій іншій культурі. Унікальним також є ставлення японців до природи — воно сповнене глибоко споглядання і романтики.

Ось така вона Японія. Є чого навчитися або хоч взяти за приклад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *