19 жовтня 2016 року в м. Слов‘янськ відбувся Круглий стіл « Роль жінки у відновленні Сходу України»

19 жовтня 2016 року в м. Слов‘янськ відбувся  Круглий стіл « Роль жінки у відновленні Сходу України», при підтримки громадської організації «Збалансований розвиток – Схід» в рамках виконання Проекту ПРООН/ГЕФ.

Обговорювали таки питання:

-перспективи відновлювання Сходу України на засадах збалансованого розвитку;

-соціальні адаптації та соціальний захист жінок в контексті реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року;

-психологічна та соціальна підтримка жінки під час військового конфлікту;

-підтримка жіночих ініціатив для підвищення спроможності місцевих громад;

-підготовка та написання проектних пропозицій місцевими громадами для відновлення територій на засадах збалансованого розвитку;

-роль жінки в системі сучасної освіти.

Також були надані Консультації щодо проекту Стратегії сталого розвитку для України до 2030 року, який був розроблений в рамках проекту ПРООН/ГЕФ «Інтеграція положень Конвенцій РІО в національну політику України».

Активну участь прийняла вчитель біології Капітанова Людмила Миколаївна, яка поділилася досвідом  написання екологічного проекта. Так запропонований нею проект по оптимізації озеленення шкільного подвір’я, був реалізований в ЗОШ № 30.  На шкільному подвір’ї були посаджені туї, горобини, верби, калина, ялівець, троянди, хризантеми.

Всім учасникам були роздані журнали «Екологічний Вісник»,  методичні посібники з серії « Стан навколишнього середовища», та інформаційні довідники ВЕЛ (Всеукраїнська Екологічна Ліга).

 

 

 

cam02847 cam02842 cam03019

 

Post Author: Serweer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *