17.01.2020 комісія з вивчення стану харчування учнів ЗЗСО відвідала ідальні закладів освіти міста № 9,16, 30, 32

17.01.2020 комісія з вивчення стану харчування учнів ЗЗСО у складі начальника управління освіти Марини Мозольової та спеціалістів УО відвідала ідальні закладів освіти міста № 9,16, 30, 32. Приємно було бачити працівників харчоблоків, зовнішний вигляд яких відповідав санітарним нормам, меню – розклад на день та контрольну порцію для відвідувачів, відповідність якої до типового двотижневого меню можна було перевірити. Під час відвідування керівникам закладів освіти були надані рекомендацій щодо контролю за відповідністю меню та правильною організацією харчування, завідувачам харчоблоків – поради щодо повноцінної заміни продуктів у меню.
Добре, що адміністрація шкіл підключає батьків до моніторингу стану харчування, прислухається до їх зауважень, побажань щодо покращення харчування в ЗЗСО, враховує в роботі,
Після обговорення результатів моніторингу начальник управління освіти Марина Мозольова звернулась до керівників шкіл з пропозицією про щоденне розміщення фотозвітів зі шкільних ідалень на офіційних сторінках в соціальних мережах та на сайтах закладів освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *