10 грудня відбулося урочисте відкриття обласної Резиденції Святого Миколая на базі ДДМА.

Школярі Краматорська із захватом роздивлялися новорічні прикраси, фотографувалися та чекали зустрічі зі Святим Миколаєм.

На початку заходу дітей та гостей привітала Олена Василенко, начальник відділу національного виховання та європейської інтеграції департаменту освіти і науки ДонОДА. Вона побажала школярам отримати ті подарунки, на які вони чекають більш за все, а також подякувала ДонОДА, департаменту освіти і науки, управлінню освіти Краматорської міської  ради, Краматорській міській раді, Донбаській державній машинобудівній академії за участь в організації заходу.

У свою чергу ректор ДДМА Віктор Ковальов привітав дітлахів із прийдешніми святами та висловив сподівання побачити їх уже в якої студентів Академії.

Для маленьких гостей зробили багато цікавого. Школярі танцювали запальні танці, співали новорічні пісні, а також брали участь в  майстер класах. Пам’ятні прикраси для ялинки у вигляді мишок, новорічні закладки до книжок, пташки з помпонів – усе це старанно робили дітлахи своїми руками. Без подарунків не залишився ніхто!

Також дітям вдалося поспілкуватися зі Святим Миколаєм. Це спілкування залишило в маленьких серцях незабутні враження та подарувало атмосфері більше казковості.

Протягом 10 днів Резиденцію відвідають діти зі всієї Донецької області.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *