Їжа – це найперше джерело поживних речовин та енергії для організму дитини

   Щоб рости й розвиватися, треба вживати поживну, калорійну та різноманітну їжу. Цих принципів  правильного харчування дотримуються в ЗЗСО № 22. Директор школи Малахова Н.В. з відповідальністю ставиться до  організації харчування школярів. Їдальня в школі працює на кожній перерві, бо окремо  харчуються діти різних вікових категорій. Завідувачка харчоблоку зазначила, що намагається дотримуватися відповідності між щоденним та типовим двотижневим меню, враховує побажання дітей та їх батьків, які приходять до їдальні, пробують страви, висловлюють свої враження. Батьки можуть вважати що їх дітям не подобається та чи інша їжа, але насправді, їм не подобається те, що вона нова, незвична. Частка дітей із задоволенням з’їдає запропоновану страву, деякі обирають більш знайомі продукти, а малеча вважає, що розмір пільгової порції занадто великий. Старшокласники в школі можуть обирати страви самостійно, вони зазначають що вибір великий, різноманітний, розрахований на різні смаки.
         Керівництво ЗОШ №5 (директор Коваленко М.М) також постійно контролює організацію харчування в шкільній їдальні. Третій тиждень учні харчуються в їдальні, де щоденне меню відповідає запропонованому типовому меню. Батьки, за бажанням, можуть відстежувати, як організоване харчування в закладі освіти, де навчається їх дитина, вносити свої пропозиції,  побажання.
       Шановні батьки, пам’ятайте, їжа – це найперше джерело поживних речовин та енергії для організму дитини, яка проводить в школі декілька годин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *