Інформація про заходи до Дня захисника України ЗОШ № 23

З метою вшанування мужності та героїзму, захисників незалежності і територіальної цілісності, військових традицій Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві впродовж 9 – 13 жовтня 2017 року в школі були проведені заходи до Дня захисника України під гаслом «Відповідь нескореного народу».

12.10.17 р. з нагоди свята відбулась урочиста лінійка для всіх учнів школи. Вчитель предмету “Захист Вітчизни”, Бочегаєв М. В., провів урок «Витримати і не зрадити» для учнів 10-11 класів. Вчителем історії Лютою Н. С. було проведено вікторину, під час якої учні 8-10 класів мали можливість позмагатись у знаннях з історії українського козацтва.

12.10.17р. та 13.10.17р. Радою Старшокласників на чолі з педагогом-організатором Квас О. Е. було організовано відеоперерви «Українська армія», «Біля тополі».

Протягом тижня класні керівники провели виховні години на теми: “Україна – мати. Вмій її захищати”, «Воїн крізь віки», а для учнів 8 Б класу класний керівник Мелещенко В.В. спільно з учителем історії Лютою Н. С. провели інтегроване заняття «Козацька спадщина».

Весь тиждень в школі тривала виставка виробів з природного матеріалу присвячена святу та бібліотечна виставка «Славетне минуле».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *