Інформація для тимчасово неконтрольованих територій

Інформація для тимчасово неконтрольованих територій

Особливості реєстрації для учасників ЗНО 2017
з тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей

Термін реєстрації:

  • з 6 лютого до 17 березня 2017 року;
  • якщо не встигли зареєструватися в основний період, то можна зареєструватися 03травня по 19 травня 2017 року на додаткову сесію

Головна умова реєстрації – наявність атестата про повну загальну середню освіту, тому:

Випускник навчального закладу Випускник минулих років та учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів
Алгоритм дій до реєстрації Зверніться до будь-якого відділу освіти на території, яка контролюється українською владою та оформіть заяву на навчання за формою екстернат у запропонованому навчальному закладі
Завантажити відділи освіти
Реєстраційні документи Готуються самостійно або за допомогою навчального закладу Готуються самостійно або можна звернутися до пункту реєстрації
Мережа пунктів реєстрації
1. Реєстраційна картка Сформуйте реєстраційну картку за допомогою спеціальної форми, розміщеної на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) testportal.gov.ua, зазначивши в ній свої дані. Роздрукуйте картку, перевірте дані, заповніть заяву, поставте дату та підпис, впишіть дані документа, що посвідчує особу. Наклейте дві ідентичні фотокартки розміром 3х4.
Увага!
Обов’язково вкажіть адресу електронної пошти, через яку Ви зможете взаємодіяти з регіональним центром
2. Документ, що посвідчує особу Копія паспорта громадянина України або копія свідоцтва про народження (якщо станом на 1 вересня 2016 року не виповнилося 16 років і Ви не отримали паспорт).
Увага! Альтернативи паспорту для осіб із зони АТО:

  1. якщо Ви не мали змоги отримати український паспорт, то можете надати копію свідоцтва про народження.
  2. якщо Ви втратили документ, що посвідчує особу і немає можливості його відновити, то можна надати довідку з навчального закладу, де Ви проходите екстернат, з фотокарткою.
Копія паспорта громадянина України або копія іншого документа, що посвідчує особу:
паспорта громадянина України для виїзду за кордон, довідки про звернення за захистом в Україні, тимчасового посвідчення громадянина України, посвідчення на тимчасове (постійне) проживання, посвідчення біженця.
3. Документ про освіту Нічого не надається Копія документа про повну загальну середню освіту (атестат за 11 класів) або довідку з місця навчання, що підтверджує здобуття в січні – серпні 2017 року повної загальної середньої освіти (для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів)
4. За необхідності Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання» – тільки тоді, якщо ці умови необхідно створити
Копію свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу – для особи, у документах якої є розбіжності в персональних даних
Копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації, – для особи, яка подає документи, оформлені іноземною мовою
За необхідності – вже під час реєстрації в основний термін можна подати заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь в основній сесії. До заяви додається копія документа що підтверджує неможливість участі в основну сесію ЗНО за певним предметом. Нагадуємо, що також на додаткову сесію можна буде реєструватись з 3 по 19 травня.
Увага!
На копіях документів повинен бути напис «Згідно з оригіналом» (без лапок), особистий підпис, ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.
Відправка документів Після формування комплекту документів подайте його до загальноосвітнього навчального закладу, в якому навчаєтеся за формою екстернат на підконтрольній українській владі території.
Якщо не буде можливості надати оригінали документів, то можна ксерокопії надіслати на електрону адресу школи.
Самостійно доправити комплект реєстраційних документів до регіонального центру у зручний для Вас спосіб.
Перший – відправити рекомендованого листа з документами поштою на адресу, зазначену в контрольно-інформаційному листі до реєстраційної картки.
Другий – електронна пошта. Надіслати скан-копії фотокартки та реєстраційних документів на електронну адресу rc.donetsk@testportal.gov.ua
Зверніть увагу, якщо Ви надсилатимете комплект реєстраційних документів електронною поштою, то наклеювати фото на бланк перед скануванням не потрібно. Фотокартка сканується окремо.
Отримання документів від регіонального центру За адресою навчального закладу, де Ви проходите навчання за формою екстернат За адресою, зазначеною в реєстраційній картці.
Увага!
Якщо Ви не можете вказати адресу отримання кореспонденції та обрали регіональний центр, то Ваші документи будуть зберігатися у регіональному центрі.
На Вашу електронну пошту буде надіслана інформація про результати реєстрації. Індивідуальний конверт буде зберігатися в регіональному центрі та, за необхідності, може бути направлено до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання під час проходження Вами першого тестування.
Увага!
Для кожного учасника зовнішнього оцінювання на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому. Саме на цій сторінці будуть розміщуватися запрошення-перепустки до пунктів проведення ЗНО та результати тестування.
Одразу після отримання сертифіката зайдіть на свою інформаційну сторінку та перевірте всі дані!

Нагадуємо, що особам, які мешкають на непідконтрольній території, потрібно завчасно подбати про наявність перепустки через пункти пропуску на лінії розмежування (https://urp.ssu.gov.ua).

Долучайтеся до наших спільнот у соціальних мережах, щоб знати більше!

Сторінки у соціальних мережах: Вконтакті, Фейсбук

Щодо умов прийому до вищих навчальних закладів в 2017 році

Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті