Інтернет-олімпіада з інформаційних технологій

Інтернет-олімпіада з інформаційних технологій — дистанційне змагання з багаторічною історією, яке щороку поєднує сотні учнів шкіл України довкола розв’язання цікавих нестандартних завдань підвищеної складності. Дана олімпіада проводиться у кілька етапів і зібрала цього року понад 600 учасників із усіх регіонів України. Перший етап проводився виключно заочно за допомогою мережі Інтернет у кілька турів.

Із 5 по 9 лютого 2018 року на базі Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся фінальний (очний)  тур поміж 40 переможцями І (відбіркового) етапу.

Серед фіналістів із 14 областей України були й учні Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 Клочан Аліса (9 клас) та Єгоров Єгор (11 клас), які гідно представили Донецьку область, місто Краматорськ і свою школу. Незважаючи на сильних суперників, складні завдання Аліса та Єгор показали добрий результат і стали лауреатами олімпіади, отримавши неабиякий досвід у розв’язанні нестандартних завдань та задоволення від спілкування з однолітками  з усієї України.

Під час цих непростих випробувань поряд із учнями завжди знаходилися їх вчителі: Котлярова Н.С та Єгорова С.В., які допомагали та підтримували своїх підлеглих. Велику підтримку мали діти і від своїх батьків.

Окремо хотілося би висловити подяку депутату Краматорської міської ради від партії «Наш край» Рудакову О.М. за підтримку обдарованої молоді м. Краматорська та надання матеріальної допомоги для сплати проживання дітей у  Києві під час участі у фінальному етапі.

Хочемо також подякувати організаторам олімпіади за якісну підготовку та проведення олімпіади та організацію дозвілля учасників. Діти змогли відвідати цікаву екскурсію містом та познайомитися з його історією і культурою.

Вітаємо Алісу та Єгора та бажаємо їм успіхів та перемог у подальшому.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *