ЯК БИ ВІН БУВ ЖИВИЙ, ЙОМУ БУЛО Б 19 …

11 листопада 2016 року старшокласники ЗОШ № 25 ходили до музею історії міста Краматорська, де відбулася зустріч з мамою Степана Чубенко – Сталиною В’ячеславівною.

Як би він був живий, то міг би стати відомим футболістом, поетом  або актором. Але цього не сталося, бо його вбили бойовики батальйону «Керч» тільки за те, що він був щирим патріотом і вважав Донецьк – Україною.

Розповідь матері Степана про її пошуки тіла сина, якого вона знайшла через три місяці після розстрілу бойовиками, понівеченого і невпізнанного, відгукнулася в  душі й серці кожного з нас. І промайнула думка: «Як би всі були такими, як Стьопа, то не було б війни».

Каргаполова Н.П., учитель історії ЗОШ № 25,

Бершацька О., Кирилова Д., Фетісова М., учні 10-Б класу.

 

Відгук про захід учениць 10-Б класу

«У п’ятницю ми ходили до музею історії міста Краматорська на захід, присвячений нашому земляку Степанові Чубенку. Незважаючи на те, що він був юнаком, хлопець вже зробив свій внесок в історію. Стьопа мав чітку життєву позицію, був щирим патріотом. У голові хлопця не вкладалося, що його рідну країну розділяють на шматки. Опинившись у Донецьку, він потрапив до бойовиків з батальйону «Керч» через те, що почав сперечатися з ними проти роз’єднання країни, за що був вбитий по-звірячому.

Його вчинок можна вважати героїчним, бо далеко не кожна людина здатна відстоювати до кінця свою життєву позицію. Під час розповіді про хлопця серце обливалося кров’ю, бо ми розуміли, що  багато людей віддало життя за рідну землю. Почувши слова матері Степана, було важко стримувати сльози. У ці хвилини ми відчули, яке горе принесла війна в родину Чубенків. Хоча пройшло вже два роки, біль  у серці матері не вщухає. Якби всі люди були такими ж відданими країні, як Степан, то не було б війни».

Учениці 10-Б класу Берашацька Олександра, Кирилова Діана, Фетісова Маргарита.

img_0532 img_0507 img_0515

Post Author: Serweer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *