Ювілей Краматорської ЗОШ № 26

Сьогодні у нас урочисте свято,

До нас завітало багато гостей.

Двадцять шоста улюблена школа

Відзначає свій золотий ювілей!

4 листопада 2016 року Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26  гостинно зустрічала гостей, які прийшли її привітати з 50-річчям. На всіх випускників чекав сюрприз: у холі кожен мав можливість переглянути фотографію свого класу, яка була розміщена на Родинному дереві школи (за 50 років зі школи було випущено 97 класів).

В актовій залі не було жодного вільного місця, усі з нетерпінням чекали на святкове дійство. І ось на сцені з’явилися ведучі й запропонували всім присутнім вирушити в подорож на чарівному ретро-потязі, який лише тільки 1 раз на 50 років мандрує маршрутом шкільних спогадів.

Перша зупинка була на станції “історична”.  Школа була відкрита у 1966 році, а очолила її Овчаренко Марфа Федотівна. Дуже багато теплих слів пролунало на її адресу з уст учителів-ветеранів і випускників. Традиції, започатковані Марфою Федотівною, продовжуються в школі  й сьогодні.

Мабуть, кожен випускник, переглядаючи створений відеофільм, мав можливість згадати свої шкільні роки, побачити друзів, своїх учителів. У цей день говорилося про колектив учителів, який своєю самовідданою працею, швидко прославив школу № 26. Були згадані поіменно педагоги, яких, на жаль, сьогодні вже немає поряд з нами.

З привітним словом до всіх присутніх звернулася директор Тамара Михайлівна Валавіна, яка наголосила на тому, що школа пишається всіма своїми випускниками. Вона висловила подяку нинішньому педагогічному колективу, працівникам школи, батькам, спонсорам – людям, завдяки яким наша школа оновлюється та модернізується, просто живе.

Педагогічний колектив привітала з ювілеєм начальник управління освіти Марина Валеріївна Мозольова.

Яке ж свято без подарунків? І подарунки теж були. Ірина Олександрівна Славинська та Роман Борисович Матюнін від імені  народного депутата України Максима Єфимова та громадської організації “Наш Краматорськ” подарували музичну апаратуру.  Бондаренко Володимир Григорович, депутат міської ради, і Сомкін Артем Євгенович, помічник народного депутату, від імені ВАТ “НКМЗ” подорували новий комп’ютерний клас.

Час не стояв на місці, і наш ретро-потяг, здавалося, дуже швидко мандрував від однієї зупинки до наступної, змінювалися відеосюжети, на сцені виступали учні, випускники, шкільні династії, учителі. Дві години сплинули непомітно.

Двадцять шоста школа відсвяткувала свій золотий ювілей!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *