Шановні колеги, учні та їх батьки Краматорської української гімназії

 

Адміністрація Краматорської української гімназії доводить до Вашого відома, що   у зв’язку із проведенням капітального ремонту приміщення  будівлі новий навчальний рік ми почнемо 1 вересня 2017 р. на базі інших навчальних закладів:

  • 1-4 класи – ЗОШ № 16
  • 5(1)-11(7) класи- ЗОШ № 10.

Велика  гімназійна родина  приступить до занять у повному складі.

Вдячні за розуміння, підтримку та вибір нашого навчального закладу.

Ми змінюємося: ефективно використовуємо та розвиваємо  свої сильні сторони; вибудовуємо відкриту систему креативного простору Краматорської української гімназії; створюємо рівні можливості для отримання якісної освіти.

Додаткову інформацію щодо організації роботи у новому навчальному році, організації підвезення учнів до навчальних закладів ( питання на стадії вирішення)  буде повідомлено пізніше.

                                                                                 З повагою,

адміністрація КУГ.

 

2 коментарі до “Шановні колеги, учні та їх батьки Краматорської української гімназії”

  1. как добираться до вышеперечисленных учебных заведений ?будет ли предоставлен транспорт муниципальными службами?и осознаёт ли администрация какие неудобства связанные с доставкой детей младших классов в школу и обратно лягут на плечи родителей (работающих родителей)

    1. Додаткову інформацію щодо організації роботи у новому навчальному році, організації підвезення учнів до навчальних закладів ( питання на стадії вирішення) буде повідомлено пізніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *