Цінуймо традиції та шукаймо нові форми

Різдвяні Святки в Краматорській школі №22 закінчилися нетрадиційною за формою педрадою «Українська народна педагогіка та її роль у вихованні майбутнього громадянина та патріота держави». Поряд із поглибленим  вивченням педагогічного досвіду знавців народної педагогіки К.Ушинського, Г.Ващенка,https://www.youtube.com/watch?v=WLR4h41EbW8В. Сухомлинського, М.Стельмаховича та інших було зроблено висновок про використання елементів народної педагогіки в навчальній та виховній діяльності вчителів школи. Поєднані на творчі групи вчителі підготували театралізовані виступи, під час яких показали один із народних обрядів, що символізував певну пору року.

Після затвердження проекту рішення на завершення педради біля вертепу лунали українські народні колядки, які виконували всі вчителі школи.

Така практика дає можливість глибше пізнати мудрість української народної педагогіки, копітку працю вчителів й зацікавитися вивченням й дослідженням її невимірних джерел.

із більшим захопленням ставитись до невичерпного джерела мудрої  української  народної педагогіки та копіткої праці  вчителів.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *