«Харчування дітей має бути здоровим та збалансованим!»

 «Харчування дітей має бути здоровим та збалансованим!» – це засвідчили спеціалісти управління освіти разом з депутатом Краматорської міської ради Світланою Фоміною, коли відвідували їдальню ЗОШ № 11.
     Адміністрація школи на чолі з директором Олександром Кобихно слідкують за якістю харчування в школі, відповідністю щоденного до типового двотижневого меню, спілкуються з батьками з питань покращення організації харчування,  дозволяють,  і навіть,  просять батьків долучатися до контролю, висвітлюють меню на офіційних сторінках в соціальних мережах. Окремі батьки наполягають на індивідуальному для кожної дитини меню, але всі повинні розуміти, що це громадське харчування. Звісно, учні початкових класів харчуються без вибору страв, а по запропонованому меню,  бо малюкам складно визначитися особисто.  Починаючи з 5 класу школярі можуть обирати гарнір, салат, м’ясо чи рибу. Більша кількість малюків задоволені харчуванням: страви різноманітні, смачні, але є і ті, що залишають частину іжі. Ну, це і зрозуміло, бо вдома вони звикли до окремих продуктів, страв.  
          Шановні батьки, кожну дитину можна заохотити їсти здорову їжу і робити це із задоволенням. Біолог та наукова блоґерка Дар’я Прокопик, пропонує привчати дітей до різних смаків, вона засвідчує: “Щоб звикнути до нових продуктів, дітям інколи потрібно скуштувати їх 7-12 разів”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *