Фінал міського конкурсу «Виховуємо громадянина України»

У березні місяці підведені підсумки міського конкурсу з національно-патріотичного виховання  «Виховуємо громадянина України», який відбувався в дошкільних навчальних закладах з вересня 2016 року. У  конкурсі взяли  участь    34 дошкільних  навчальних  заклади  Краматорська і проходив він за 5  номінаціями:  «Краща  авторська лялька в національному стилі», «Кращий макет з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку», «Кращий проект з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку», «Краща авторська методична розробка з національно-патріотичного виховання», «Кращий захід з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку».

Слід зазначити, що цей конкурс став яскравим прикладом сучасних педагогічних і технологічних підходів до процесу гартування маленького громадянина нашої країни. Але, незважаючи на активну участь педагогічних колективів і педагогів всіх дошкільних закладів міста у цьому конкурсі, визначені переможці у загальному заліку – це педагогічні колективи ДНЗ № 51,53,91. Крім того, у всіх номінаціях теж визначені  переможці, і на них чекають грамоти управління освіти та приємні сюрпризи від нашої профспілки освітян міста Краматорська.

Велика подяка всім педагогам дошкільних закладів за участь у конкурсі і активну громадянську позицію, яку продемонстрували у роботі з дітьми. Оргкомітет, журі конкурсу, методичний кабінет і  управління освіти сподіваються що найкращі знахідки цього конкурсу стануть у нагоді педагогічного загалу міста, а  кращій досвід педагогів-новаторів стане прикладом у справі виховання патріота України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *