Фестиваль «Природничий калейдоскоп»

Протягом 3-х днів на початку квітня в Краматорську проходив обласний фестиваль «Природничий калейдоскоп» присвячений 90-річчю юннатівського руху на Донеччині та 85-річниці з дня заснування Донецької області.

Цей захід зібрав юннатів з різних куточків області. Вихованці районних станцій і центрів натуралістів з Великоновоселківського, Волноваського, Покровського, Добропільського, Мар’їнського районів; гуртківці Донецького обласного еколого-натуралістичного центру з Краматорська, Часів Яру, Добропілля, Костянтинівки, Лиману; переможці Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів провели три незабутніх дні, насичених різноманітними заходами. Перший день почався з урочистої посвяти в юннати учнів 32 школи м. Краматорська. Потім всі учасники фестивалю на честь такої знаменної дати заклали Сад дружби на території школи. Екологічний квест викликав масу емоцій у дітей.

На другий день проходила урочиста церемонія фестивалю у клубі «Зоря» селища Ясногірка. Найкращі юннати області показували свої виступи.

Активними були учні ЗОШ №25, 30, 32 м. Краматорська.

Надія Володимирівна Оксенчук – директор департаменту освіти і науки нагородила директорів районних станцій та центрів юних натуралістів грамотами ДОН Донецької обласної держадміністрації. Олена Петрівна Макаренко – заступник директора департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації – начальник управління фахової освіти, національного виховання та європейської інтеграції нагородила найкращих методистів та педагогів області, які займаються еколого-натуралістичною освітою учнівської молоді.

Переможці Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів отримали подарунки та медалі від департаменту освіти, управління лісового господарства Донецької області, ДОЕНЦ та РЛП «Краматорський». Протягом урочистої частини зі сцени звучали вітальні промови гостей фестивалю, які тісно співпрацюють з Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром, з департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації, головного управління ДСНС в Донецькій області, національного парку «Святі гори», Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів, регіонального ландшафтного парку «Краматорський».

Після урочистостей на дітей чекала екскурсія екологічною стежиною відділення Краматорського парку, де на свої очі юннати побачили всю красу весняного лісу.

Post Author: Serweer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *