У патріотичну мандрівку «На сторожі України з давнини до сьогодення»

Вирушили разом з центральною міською бібліотекою  11 жовтня учні 8-х класів ЗОШ № 22. Бібліотекар розповіла, як протягом століть українцям доводилось захищати своє життя, державу, мову, ідентичність. Познайомила присутніх з історичними особистостями, що грали значну роль у формуванні нашої державності.

Детальніше зупинилися на добі козаччини, щоб зрозуміти: чому саме День українського козацтва став святом  захисника України. Розмовляли про спадкоємність традицій, про морально-психологічні якості, які треба у собі виховувати, щоб бути гідним звання захисника України. Підкріплена фотофактами, картами, схемами, мандрівка змусила замислитись: як багато сил, часу, людських життів довелося витратити на становлення держави, і як важливо зберегти і зміцнити набуте прийдешніми поколіннями.

Історичний екскурс «Від козаків до кіборгів» було влаштовано 13 жовтня для учнів шостих класів, інформаційно-конкурсна програма «Сила нескорених» для учнів сьомих класів.

Заходи були спрямовані на  активізацію пізнавального інтересу учнів до воєнної історії України та її героїв,   виховували у школярів почуття особистої відповідальності та готовність до захисту своєї землі. Бібліотекарі пояснювали, що 14 жовтня було обрано для святкування Дня Захисника виходячи з історичних передумов. Розповідали про свято Покрови, День українського козацтва, День заснування УПА, пов’язані з цією датою. Знайомили з українськими героями давнини і сучасності. Проводили огляд літературних творів, які допоможуть глибше осягнути історичне минуле й познайомитись з особистостями воїнів, що захищають країну вже від сьогоденної небезпеки.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *