У Краматорську відбувся справжній Парад Ялинок

Минулого року за ініціативи міського голови Андрія Панкова у Краматорську вперше відбувся справжній парад ялинок. Учні усіх шкіл міста прикрашали своїх лісових красунь в трьох запропонованих стилях. Прикраси були вироблені руками школярів. За свою роботу переможці отримали пам̓ятні подарунки, а всі учасники – солодкі призи.

Конкурс став до вподоби і дітям, і дорослим. Його вирішили зробити щорічним. Тож, цього року на центральній площі міста 26 грудня о 12:00 учні краматорських шкіл знову змагалися у майстерності виготовлення ялинкових прикрас. Тепер – на довільну тему. Головні умови – безмежна фантазія та гарний настрій під час творчого процесу.

Школи-власники трьох найгарніших ялинок отримали у подарунок ноутбуки це ЗОШ № 18,21,26, ще дві школи, що вразили суддів своїми виробами та оторимали у свої заклади великі штучні ялинки у подарунок – ЗОШ №8,16.

Чого тільки вони не використали у своїй кропіткій роботі – фетр, стрічки, бусини, папір, пряники, горіхи, яблука, нитки, лампочки, пластикові стаканчики. Члени комісії, що оцінювали учнівську творчість, навіть не завжди здогадувались з чого зроблені прикраси. Здивували не тільки матеріали, а й дитячі фантазія, кмітливість та наполегливість. Об’єднавшись навколо спільної мети, школярі, такі різні за віком, характером та вподобаннями, зуміли здивувати навіть вчителів своїм прагненням перемогти, майстерністю та посидючістю. Вони шили півників, оленів, чобітки та ялинки, в’язали янголят, запаковували у яскраві обкладинки цукерки, пряники та горіхи, майстрували ялинкові шари та гірлянди, вишивали, робили ляльки-мотанки та ретельно обдумували, як будуть презентувати свою новорічну красуню.

Обрати кращих було вкрай важко. Безліч щасливих, трохи здивованих та сповнених надії оченят вдивлялися в обличчя членів комісії, аби розгадати, хто ж стане переможцем. Смачні подарунки від міського голови отримали усі школи. Проте, п’ятьом з них вдалося вразити почесне журі найбільше.

Але, все ж таки, головними були не подарунки, а той настрій й спільна праця, які об’єднали разом учнів, вчителів, директорів та краматорчан, що у великій кількості прийшли на свято, аби підтримати учасників Параду ялинок.

Усі новорічні красуні, яких старанно вбирали учні краматорських шкіл, відправляться до дітей із малозабезпечених родин, які вони самі обрали. Деякі ялинки було передано вже під час свята.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.