«У гості до шефів»

Учні та педагогічний колектив загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 з профільним навчанням не стали відмовлятися від багаторічних  традицій щодо співпраці  з шефами нашої школи – ПАО НКМЗ, заводом автогенного обладнання «ДОНМЕТ», заводом «ПромТехКонструкція» та  АТЗТ «Швея».

Учні подарували заводчанам  новорічний концерт. Яскраві костюми, щирі посмішки, пісні, запальні танці  – все це невід’ємні складові свята. Тут були і Дід Мороз, і чарівниця-зима, і красуні-ведучі. Танцюристи Співак Микита та Ромадіна Валерія виконали експресивний танок. Пісню про кохання подарувала наша вокальна зірочка Аліна Семігановська, а пісню про щастя – Шабалтас Анастасія. Баша Ганна здивувала всіх своєю чудовою грою на саксофоні, та, звичайно ж, на свято завітав символ наступаючого Нового Року – маленькій півник зі своїми двома курочками та сніжинкою.

Таланти 25-ої  під керівництвом учителя музики, режисера-постановника Старцевої Тетяни Вікторівни та заступника директора з виховної роботи Гончар Лариси Олексіївни  привітали з наступаючим 2017 роком заводчан. У відповідь отримали дивовижне відчуття радості, світла та солодкі подарунки. Коли спостерігаєш за дитячими посмішками, сам мимоволі  стаєш дитиною. Такі свята завжди переповнені щирістю, тому вони і викликають радість та задоволення.

Бажаємо всім прихильної долі, вагомих професійних здобутків та особистих досягнень, родинного затишку та дружніх обіймів. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя ! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *