Учениця ЗОШ № 25 Баглай Дар’я увійшла до фіналу Всеукраїнського проекту «Молодь дебатує»

 

9-10 грудня до Харківського юридичного університету  ім. Ярослава Мудрого на фінал Всеукраїнського проекту «Молодь дебатує» приїхало 144 школяра з восьми областей України, в тому числі з Донецької. Другий рік поспіль унікальна німецька методика дебатів об’єднує українських дітей, впевнених, що істина пізнається в дискусії. 16 із них стали учасниками півфіналу дебатів, четверо учнів пройшли до фіналу, один або одна з них здобуде перемогу.

Нашу область представляла учениця 10-Б класу 25-ої школи Баглай Дар’я, яка стала переможцем і увійшла до четвірки найкращих. Спасибі велике шкільній команді дебатерів, які допомагали у вивченні теми і в пошуку інформації та, звичайно, наставнику і координатору проекту – учителю історії та правознавства Гочошвілі Інні Олександрівні. «Проект вчить критично мислити, успішно комунікувати, робити свідомий , зважений вибір, – вважає педагог Костянтинівського НВК «Гімназія» Станіслава Стасенко.

Дякуємо організаторам проекту в Німеччині, які, сподіваючись на успішну євроінтеграцію України, прагнуть розвивати спілкування між країнами. Бажаємо Дар’ї успіхів і нових перемог! Пишаємося нашою командою та талановитими учнями й викладачами!

За інформацією Ксенії Колотюк, учениці 10-А класу, учасниці команди з дебатів.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *