Участь педагогів Краматорська у ІХ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та VІІ Міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu»

Директор Краматорської української гімназії Щербак В,Ю. та заступник директора з навчально-виховної роботи Міщенко Н.А. взяли участь у ІХ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та VІІ Міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu», яка проходила в м. Києві з 15 по 17 березня 2018 року. Вони презентували досвід Донеччини щодо діяльності опорних закладів освіти та реформи початкової школи у складі делегації освітян Донеччини, яку очолювали начальник Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Оксенчук Н.В. та виконуючий обов’язки ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Бодик О.П. Під час проведення двох круглих столів «Опорна школа як провідник освітніх реформ в контексті реалізації Концепції «Нова українська школа» та «Проектування освітнього середовища в новій початковій школі» Щербак В.Ю. та Міщенко Н.А. висвітлили питання стратегії розвитку майбутньої Hab-School, у яку буде реорганізовано гімназію та показали майстер-клас на тему «Ранкові зустрічі» у 1 класі початкової школи, учасниці пілотування Нового Державного стандарту початкової освіти.

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу: Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії, Китаю. Роботу виставки супроводжувала змістовна тематична програма з актуальних питань забезпечення якості освіти, реалізації завдань Концепції «Нова українська школа», впровадження обладнання та інноваційних освітніх технологій, розбудови інклюзивної освіти. Відбулось 74 конференції, презентації, семінара, тренінга, майстер-класа тощо.

Найкращі роботи ввійшли до посібника новаторських практик “Шкільний простір (Schoolspace),2018”, який було презентовано у виставочному павільйоні  на Дев’ятій міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти” (березень, 2018 м. Київ). У посібнику представлені роботи 6  представників  навчальних закладів Донецької області, серед них   робота Краматорської української гімназії.

          Концепцію розвитку Краматорської української гімназії представила Сезько Т.А., заступник директора гімназії. У роботі автором представлено власне бачення стратегічних основ життєдіяльності навчального закладу в умовах змін, інноваційна ідея розвитку Нової школи, змодельовано умови та план реалізації Концепції.

Другий рік поспіль  Краматорська українська гімназія представляє досвід своєї роботи на Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти”.Сподіваємося, що у найближчий час все задумане буде реалізовано.

Досвід участі в таких заходах є надзвичайно корисним для подальшого професійного зростання педагогів, створення позитивного іміджу як Краматорської української гімназії, так і освіти міста Краматорська вцілому.

 

 

Post Author: Serweer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *