Урочисту лінійку  з нагоди Дня фізичної культури та спорту було проведено в Краматорській українській гімназії.

 

12 вересня  2016 р. гімназисти  розпочали робочий тиждень урочистою лінійкою з нагоди Дня фізичної культури та спорту, підвели підсумки Олімпійського тижня, упродовж якого наші учні змагалися з футболу, малюкболу, малювали на асфальті, відвідали олімпійський урок. Тож гімназія вкотре довела свою любов до спорту й нагороди   знайшли своїх героїв.

О спорт! Ти – будівничий!

Ти – майстер гармонії.

Ти – особливий, небуденний зодчий.

Ти – довів, що вічний рух – не мрія, не утопія.

Він існує. Одвічний рух – це спорт.

Фізичне виховання є основою гармонійного розвитку людини. Це спільна турбота батьків, педагогів і самої дитини, яку з ранніх років у стінах гімназії привчаємо  піклуватися про своє здоров´я, створюємо сприятливі умови для оптимального фізичного розвитку дитини, отримання знань про людський організм, опанування санітарно-гігієнічних навичок. Дитина поступово вчиться бути творцем досконалості свого тіла, здоров’я. Міцне здоров’я є запорукою розвитку дитини в інших особистісних аспектах. На цій особливості наголошує народна мудрість: «У здоровому тілі — здоровий дух», — стверджували в античні часи; «Нема щастя без здоров’я», — гласить українське прислів’я.

Здорова, фізично розвинена дитина, як правило, вірить у свої сили, бадьора, життєрадісна, дбає про гармонійність свого буття, уважна до інших людей.

unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *