Урочисте відкриття VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

6 жовтня 2016 року в Краматорській загальноосвітній школі  І – ІІІ ступенів № 4 відбулося урочисте відкриття VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка започатковано у вересні 2010 року Указом Президента України з метою піднесення престижу української мови і літератури в молодого покоління, заохочення учнів та студентів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури і вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

Згідно з Положенням про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571, конкурс проводиться для учнів 5–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, у тому числі ліцеїстів військових ліцеїв, в чотири етапи (з жовтня по березень), для учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів і курсантів вищих навчальних закладів I–IV рівня акредитації усіх форм власності – в три етапи (з листопада по березень).

Учителі української мови та літератури Тхорова    Т.М. та Малишева О.В. разом з учнями 8 – х та 5 – х класів  підготували літературно – музичну композицію «Ми тебе не забули, Тарасе».

У ході І (шкільного етапу) на учасників конкурсу очікували цікаві змагання в майстерності написання творів різних жанрів і стилів на запропоновану тематику.

Ми віримо, що переможуть найсильніші, ягі гідно представлять нашу школу на ІІ (міському) етапі.

unnamed (16)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *