УКРАЇНСЬКА – МОВА ЄДНАННЯ

Саме під таким гаслом провели незабутній День української писемності та мови вчителі та вихованці Краматорської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4. Урочиста  атмосфера панувала в актовій залі під  час ивідкриття свята (учитель Жаран Н.Б. та учні 6 , 8 – х класів): зі сцена лунала чарівна українська пісня, ніжне слово.

Далі учнів чекав квест «Мовограй» (учителі Жаран Н.Б., Саєнко О.В.) – гра, яка дуже популярна серед сучасної молоді та приваблює поціновувачів пригод. Школярі об’єдналися в команди «Чомусиків», «Займенничків» та «Мовознавців» й продемонстрували свої знання з мови, літератури, історії.

«Парад фразеологізмів» виявив креативність наших вихованців. Сподіваємося, що він допоможе одинадцятикласникам при складанні ЗНО.

Цього дня  на  Українському радіо традиційно відбувається Всеукраїнський  радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з’ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово. Ми приєдналися до цієї акції нашою шкільною родиною.

Наш народ – єдиний. Його мова – це велика основа для соборності всієї держави і духовна гарантія її майбутнього. Бажаємо  всім нам любові, щастя, взаємного розуміння та допомоги, щоб жити за Словом, з якого почалася Україна!

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *