Увага! Конкурс

Управління освіти Краматорської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 

  1. Заступник начальника (з економічних питань). Кваліфікаційні вимоги: повна вища економічна освіта не нижче рівня магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах або на керівних посадах підприємств, установ, організацій не залежно від типу власності не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, володіння основними принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами. Основні функціональні обов’язки: контроль робот з проведення капітальних та поточних ремонтів, участь в роботі комітету з конкурсних торгів, контроль виконання завдань комітету згідно п.4 ст.11 Закону “Про публічні закупівлі”, контроль виконання договорів за результатами конкурсних торгів, ведення переговорів з учасниками торгів, контроль питання енергозбереження, контроль виконання кошторисів.

 

  1. Головний спеціаліст управління освіти (з питань загальної середньої освіти). Кваліфікаційні вимоги: вища педагогічна освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, володіння основними принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами. Основні функціональні обов’язки: персоніфікований облік дітей, складання статистичних звітів, підготовка і проведення ЗНО, участь у розробці регіональних та міських програм.

 

  1. Головний спеціаліст управління освіти (з питань безпеки життєдіяльності закладів освіти та учасників навчально-виховного процесу). Кваліфікаційні вимоги: вища педагогічна освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, володіння основними принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами. Основні функціональні обов’язки: організація роботи з охорони праці, облік дитячого та дорослого травматизму, оформлення актів готовності ЗНЗ, організація і контроль забезпечення пожежної безпеки в закладах освіти, організація і контроль за підготовкою юнаків до служби в армії.

 

  1. Спеціаліст управління освіти (з юридичних питань). Кваліфікаційні вимоги: вища юридична освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, володіння основними принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами. Основні функціональні обов’язки: організація та ведення претензійно-позовної роботи, представлення інтересів управління в судах, ведення довідково-інформаційної роботи щодо законодавства і нормативних актів.

 

Додаткова інформація щодо функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом юридичної та кадрової роботи управління освіти Краматорської міської ради. Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *