Увага!Карантин

До уваги батьків та учнів

З 31 січня до 3 лютого включно у загальноосвітніх навчальних та позашкільних закладах міста учбовий процес буде призупинено. Таке розпорядження сьогодні, 31 січня, підписав секретар Краматорської міської ради Денис Ошурко у зв’язку із наростанням епідемічного процесу розповсюдження грипу та інших респіраторних вірусних інфекцій серед дітей шкільного віку та з метою подальшого його недопущення.

Також, упродовж карантину, у Краматорську буде призупинено низку культурних та спортивних заходів. Зокрема, йдеться про демонстрацію дитячих кіносеансів у кінотеатрі, дитячих вистав, занять у дитячих творчих колективах, занять у школах мистецтв, роботу спортивних секцій та проведення змагань у місті.

На період епідемії до стабілізації та покращення ситуації, у місті діятиме комплексний план заходів профілактики грипу та гострих респіраторно-вірусних інфекцій.

За словами начальника відділу охорони здоров’я Валерії Мельник, станом на 30 січня кількість школярів, які відсутні через захворюваність на грип та ГРВІ склала 18%, що є приводом для введення обмежувальних заходів.

Нагадаємо, за положенням, на карантин закривають школи, якщо відсутність учнів досягає 15-20%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *