ТОЛЕРАНТНІСТЬ – ДОРОГА ДО МИРУ!

“Толерантність – це мистецтво жити в світі несхожих людей та ідей”

16 листопада – Міжнародний день толерантності. У Краматорській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25  було оформлено тематичну виставку  для учнів.  У шкільний бібліотеці також було зроблено інформаційну виставку за темою «Толерантність у сучасному житті.

Практичний психолог Сороченко Н.Ю. провела в 1-5 класах низку виховних годин «Толерантність – дорога до миру!», які присвячені Міжнародному дню толерантності.

У всьому світі уявлення про те, що основи толерантного ставлення один до одного, без якого неможливо навіть уявити собі здорове суспільство, закладаються через виховання, культуру, гуманне ставлення до людей похилого віку та людей з інвалідністю, тварин і природи, давно вже стало аксіомою.

Останніми роками акти насильства, тероризму, нетерпимості, загострили міжрелігійні, міжнаціональні та інші конфлікти. Люди все більше приходять до розуміння того, що безкомпромісність і непримиренність повинні поступитися місцем більш високим цінностям – вмінню знаходити взаємоприйнятні рішення, запобігати назріваючі конфлікти мирним шляхом.

Що ж таке толерантність? У короткій філософської енциклопедії це слово латинського походження “tolerantia” – терпіння – терпимість до іншого роду поглядів, вдач, звичок.

Толерантність необхідна по відношенню до особливостей різних народів, націй і релігій. Вона є ознакою впевненості в собі і свідомості надійності.

Без формування толерантності рух до цивілізованого суспільства неможливий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *