Тиждень Іноземної Мови в ЗОШ № 3

З 13.03.2017 по 18.03.2017 в ЗОШ № 3 проходив Тиждень іноземної мови, в рамках якого було проведено багато яскравих та різноманітних заходів у всіх паралелях класів.

Так у 2х класах учитель Надієнко Л.А. провела «Свято алфавіту» (ABC-Holiday) для малюків, які тільки починають вивчати англійську мову.

4А, 4Б і 4В класи під керівництвом учителя Ситник І.В. змогли перевірити свій інтелектуальний рівень та знання англійської мови під час гри у «Брейн-ринг».

Інтелектуальні змагання з іноземної мови були дуже популярними цього року. Так «Брейн-ринги» проводилися майже в усіх 5х класах – як з англійської так і з французької мови учителями Ситник І.В., Надієнко Л.А та Гіленко Г.В.

Найяскравішим заходом Тижня став Конкурс інсценізацій англійських та французьких казок серед учнів 6х та 7х класів. Кожний клас під керівництвом свого вчителя готував справжню театральну постановку (6А,Б, 7А – Єрмолова С.Є., 6В, 7Б – Климова Н.О., 7В – Ситник І.В.). На сцені ожили такі всесвітньо відомі казки як «Три порося», «Попелюшка», «Червона Шапочка», «Білосніжка» та інші.

Переможцями у відповідних категоріях стали 6В і 7В класи.

 

Завершальною крапкою Тижня іноземних мов стала концертна програма «Одного разу в Британії» для шанувальників англомовної культури, в якій взяли участь учні 8х, 9х, 10х і 11х класів. Лунали пісні англійською мовою, вражали яскраві інсценізації, запальні танці, навіть відеокліпи та традиційно поетичні рядки улюблених британських поетів – Бернса, Фроста, та, звичайно ж, Шекспіра.

 

Готувати номери учням допомагали їх класні керівники та вчителі англійської мови Климова Н.О., Єрмолова С.Є. та Надієнко Л.А.

Отже цей Тиждень іноземної мови був насиченим, яскравим, та, головне, наочно показав як цікаво та корисно вивчати англійську та французьку.

Підготувала керівник ШМО вчителів іноземної мови ЗОШ№ 3             Климова Н.О.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *