Тиждень Соборності України в ЗОШ №3

22 січня – День Соборності України, який відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

В ЗОШ №3 було проведено багато різноманітних виховних заходів, присвячених цій видатній події.

Традиційним початком стала тематична лінійка, на якій учням розказували про історію важливої дати та вітали з цим святом.

 

В акції «Ланцюг єднання» взяли участь учні 9-Б класу – взявшись за руки разом з учнями інших шкіл вони простягнулися вулицями нашого міста.

 

За декілька днів до свята, а саме 19 січня у ЗОШ №3 відбувся брейн-ринг “Україна – соборна і єдина” серед учнів 5 класів, який підготували та провели учні 8-А кл. разом із кл.керівником, вчителем української мови Мельник В.Г. П’ятикласники переглянули відеоролік “Цей день в історії”, відповідали на питання історичної та літературної вікторин, встановлювали хронологічну послідовність народних свят, збирали пазл “Мапа України”, прикрашали її художніми епітетами та пригадували, які визначні постаті надруковані на грошових купюрах нашої держави. Конкурс завершився веселою піснею про Україну, з такими підсумками: 1 місце – 5-Б, 2 місце – 5-А, 3 місце – 5-в клас. Цікаво було всім: і глядачам, і учасникам, і організаторам зустрічі.  Сподіваємося, що ця традиція буде мати продовження

Відчувався святковий настрій не лише на позашкільних заходах, а й на уроках. Так вчителями інформатики в 5-6 классах, при вивченні теми “Опрацювання текстових даних” та “Комп’ютерні презентації” було обрано тематику “День Соборності”. Учні готували презентації, виступи, доклади та представляли їх на уроці.

Впродовж всього святкового тижня в школі проходила виставка плакатів «Єдина та неподільна Україна», тож всі талановиті діти мали змогу проявити свій творчий потенціал.

Яскравою фінальною крапкою у святкуванні Дня Соборності став музичний фестиваль «Співоча Україна», в якому взяли участь учні 7-11 класів. Це було справжнє свято музики та творчості! Кожний клас представляв відому українську пісню у власній інтерпретації: тут були і пародії, і танці, і інсценування, але головною була саме Українська Пісня! Співали всі – учні, вчителі, директор, батьки!..

На цьому святковому тижні ми ще раз переконалися, що учні ЗОШ № 3 – творчі, розумні, талановиті – це гідні представники майбутнього нашої рідної України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *