Тиждень   Дитячої  книги

З  20 по 25  березня  у ЗОШ № 30 пройшов   тиждень   Дитячої  книги.

ЇЇ величність – Книга! Ніщо за своєю силою не може зрівнятися з нею,в ній зібрана мудрість усього людства,що передається від покоління до покоління.

Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів,конкурсів, у яких учні показали свої знання художніх творів,вміння спілкуватися та творчі здібності.

 

Пройшла виставка  малюнків «Герої моїх улюблених книг» за участю 1-4кл.

 

Учні 5-8кл.підготували стінгазети «Книга- найкращий друг»

 

Третьокласники  (кл. керівник  Свистунова  Оксана Анатоліївна)  провели акцію «Подаруй книгу шкільній бібліотеці», діти від щирого серця дарували книги, фонд бібліотеки поповнився новими цікавими виданнями.

 

Найменші школярі -першокласники ознайомилися з правилами користування бібліотекою та вибрали цікаві книжечки для гарного проведення часу на весняних канікулах.

Плідно і цікаво пройшов диспут у 11-му класі на тему: «Чому майбутнє залежить від читання» . Випускники емоційно спілкувалися, висловлюючи  свої думки з цього питання. За підсумками обговорення бібліотекар школи Захарченко Маргарита В’ячеславівна запропонувала одинадцятикласникам  написати твір-мініатюру «Книга в моєму житті».

За цей тиждень у школі було зроблено ще один крок до того, щоб читання стало однією з найважливіших речей у житті дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *