Семінар учителів англійської мови ІІІ освітнього округу

28-го березня 2017 року на базі Краматорської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 26 відбувся семінар учителів англійської мови ІІІ освітнього округу, у якому взяли участь 12 педагогів із 7 шкіл, а саме: ЗОШ № 10, 16, 19, 30, 21, КУГ, 26.

Тематикою семінару стало проведення ДПА з англійської мови у 9-х та 11-х класах та ЗНО у 11 класі.

По першому питанню семінару відбулася інструктивно-методична нарада. Виступила вчитель англійської мови Пашкевич Лариса Іванівна, яка презентувала колегам матеріал щодо методичних рекомендацій з питань проведення ЗНО та ДПА у 9, 11 класах. Лариса Іванівна детально зупинилася на структурі тестових робіт, характеристиці основних складових сертифікаційної роботи, типах і формах завдань, критеріях оцінювання та основних вимогах щодо проведення та складання ЗНО та ДПА.

Учитель англійської мови Врублевська Ольга Вікторівна провела для присутніх вчителів практичний тренінг із розвитку письма. Було запропоновано різноманітні творчі завдання.

Не залишилося поза увагою і наступне проведення міського семінару з теми «Вікна в англомовний світ». Учасники семінару взяли активну участь у проведенні круглого столу, обміну думками, обговорили ключові питання та внесли власні пропозиції.

Як і завжди семінар пройшов у доброзичливій, дружній та творчій атмосфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *