Семінар-навчання голів комісій із соціального страхування навчальних закладів Управління освіти

Комісія із соціального страхування Управління освіти Краматорської міської ради висловлює велику подяку завідувачу сектором матеріального забезпечення відділу роботи з потерпілими Литовченко Людмилі Андріївні та завідувачу сектору соціальних послуг відділу з організації медичної реабілітації  Пітєровій Наталії Георгіївні за проведення семінару з головами комісій із соціального страхування навчальних закладів Управління освіти Краматорської міської ради.  Семінар відбувся 21 березня 2018 р. у приміщенні ЗОШ № 16 за участю 70 голів комісій із соціального страхування навчальних закладів.

Пітєрова Н.Г.  ознайомила голів комісій із соціального страхування навчальних закладів Управління освіти з новинами законодавства України стосовно права застрахованих осіб на відновлюване санаторно-курортне лікування, які діють в Україні з 01.01.2018 р.  Голови комісій  були дуже вдячні за надані практичні матеріали: перелік санаторно-курортних закладів у розрізі профілів медичної реабілітації для відшкодування витрат за надані застрахованим особам послуги із реабілітаційного лікування та показання  для направлення хворих (застрахованих осіб та членів їх сімей) на лікування в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (за профілями медичної реабілітації). Також Пітєрова Н.Г. детально роз’яснила механізм, за яким застраховані особи мають право отримати  послуги з санаторно-курортного лікування після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Литовченко Л.А. детально роз’яснила присутнім весь шлях оплати лікарняних листків застрахованим особам: від видачі листка непрацездатності до його оплати.  Литовченко Л.А. звернула особливу увагу присутніх на необхідність комісії із соціального страхування навчального закладу дуже ретельно перевіряти правильність заповнення лицьової сторони бланку лікарняного листка. А у разі порушень – повертати лікарняний листок застрахованій особі на доопрацювання медичною установою або на виправлення помилок. Також Литовченко Л.А. ознайомила  голів комісій із соціального страхування з законодавчою базою стосовно призначення допомоги з тимчасової непрацездатності, про повноваження комісій із соціального страхування та ін..

Також представники Краматорського міського відділення управління ВД Фонду ССУ відповіли на численні запитання голів комісій із соціального страхування закладів освіти. А голови комісій із соціального страхування висловили вдячність представникам Фонду СС за надану практичну і методичну допомогу.

 

Голова комісії із соціального страхування

Управління освіти Краматорської міської ради                      Сайкова В.І.

Post Author: Serweer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *