Свято  футболу

19 травня відбувся фінал футбольного турніру серед юнаків нашого міста. Всі змагання проходили на новому полі ЗОШ № 15, тому і свято нагородження відбулося там же.

На святі були присутні почесні гості: депутат ВР, Президент федерації футболу України Павенко Андрій Васильович, депутат ВР,  Президент федерації футболу Донецької області Єфімов Максим Вікторович, начальник управління з питань фізкультури та спорту облдержадміністрації Мицик Валентин Петрович,  міський голова Андрій Панков. Учні ЗОШ № 15 радісно зустрічали гостей хлібом-сіллю, подарували зроблену власними руками  ляльку козака – футболіста та вишиту з великою любов’ю  майстринями  ікону Божої Матері.

На святі були нагороджені 5 команд – фіналістів та ветерани футболу Донецької області. Дитячі команди отримали футбольну форму та м’ячі. Щирі та натхненні виступи гостей були спрямовані на те, що і в подальшому дитячий футбол в нашому місті буде розвиватися і всіляко підтримуватися. Дуже сподіваємось на це!

Post Author: Serweer

1 thought on “Свято  футболу

    Світлана

    (22.05.2017 - 10:49)

    Свято задалося! Дякуємо Максиму Вікторовичу та усім, хто причетний був до цього свята футболу, за подарунки та гарний настрій! Давайте дружити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *