Свято  футболу

19 травня відбувся фінал футбольного турніру серед юнаків нашого міста. Всі змагання проходили на новому полі ЗОШ № 15, тому і свято нагородження відбулося там же.

На святі були присутні почесні гості: депутат ВР, Президент федерації футболу України Павенко Андрій Васильович, депутат ВР,  Президент федерації футболу Донецької області Єфімов Максим Вікторович, начальник управління з питань фізкультури та спорту облдержадміністрації Мицик Валентин Петрович,  міський голова Андрій Панков. Учні ЗОШ № 15 радісно зустрічали гостей хлібом-сіллю, подарували зроблену власними руками  ляльку козака – футболіста та вишиту з великою любов’ю  майстринями  ікону Божої Матері.

На святі були нагороджені 5 команд – фіналістів та ветерани футболу Донецької області. Дитячі команди отримали футбольну форму та м’ячі. Щирі та натхненні виступи гостей були спрямовані на те, що і в подальшому дитячий футбол в нашому місті буде розвиватися і всіляко підтримуватися. Дуже сподіваємось на це!

Одна думка про “Свято  футболу”

  1. Свято задалося! Дякуємо Максиму Вікторовичу та усім, хто причетний був до цього свята футболу, за подарунки та гарний настрій! Давайте дружити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *