Свято першого дзвоника в ЗОШ № 12

1 вересня – свято початку нового навчального року. День знань – це перші дзвінки і хвилювання, море квітів і білих бантиків, вишитих сорочок, батьківських сліз радості і щирих посмішок дітей.

Традиційно в цей день у нашій школі пройшла урочиста лінійка, присвячена початку навчального року. Цей день довгоочікуваний для тих, хто вперше переступає шкільний поріг, він запам’ятається на все життя. Проте й для решти учнів цей день є початком шляху до нового, незвіданого.

На свято до нас завітали гості:  Кулик Борис Дмитрович, начальник 3 механічного цеху ПАО НКМЗ,наш постійний куратор, Андрєєв Олег Вадимович, депутат міської ради, Заслужений лікар України, завідувач опікового відділення, Голуб Денис Михайлович та військові з Краматорського прикордонного загону. Вони привітали батьків, учнів та педагогів і побажали усім успіхів, сил і здоров’я у нелегкій праці. З вітальним словом до всіх присутніх звернулися і директор школи Ткач В’ячеслав Володимирович. В кінці святкової програми для всіх пролунав «перший дзвоник».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *