Свято Миколая школи-інтернату І-ІІ ступенів № 3

День 19 грудня для учнів Краматорської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів № 3 почався з приємних несподіванок. Кожна дитина під своєю подушкою знайшла чарівну скриньку з солодощами від Святого Миколая. Малюки були неймовірно здивовані та задоволені від такого сюрпризу. Але на цьому сюрпризи не закінчилися. Цілий день, для того, щоб привітати учнів зі святом, приїжджали довгоочікувані дітками гості.

Почалося все зі святкового концерту. Новорічна прибрана актова зала зустрічала гостей: заступника міського голови Боєвського Сергія Олександровича; головних спеціалістів управління освіти Яковенко Олену Анатоліївну та Карачор Наталю Іванівну; суспільного діяча Грінь Андрія; представників: прикордонного загону, департаменту екології, благодійного фонду «Долоньки».

Вихованці школи підготували для гостей чудову виставу. Зі сцени лунали пісні та вірші про Святого Миколая. Всі присутні були вражені та розчулені щирістю дитячих усмішок.

Родина школи-інтернату дякує нашим шановним гостям за можливість дарувати дітям ці усмішки.

Нехай це Свято наповнить щастям, теплотою і любов’ю кожну родину нашого чудового міста, а їхнє життя буде мирним і яскравим! Вітаємо!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *