Свята продовжуються…  для учнів школи-інтернату № 3!

25 січня до нашої шкільної родини завітали представники заводу ЕМСС: директор з якості Носенко Н.Ф. та енергійна команда співробітників заводу. За багаторічною традицією, започаткованою більш як десять років тому ще директором ЕМСС, а нині народним депутатом України  Єфімовим М.В., заводчани напередодні новорічних свят щороку відвідують інтернат, і як завжди,  з подарунками та привітаннями від робітничого колективу.

У цьому році, наприкінці І семестру, в школах Краматорська був оголошений карантин. Потім діти школи-інтернату були  оздоровлені у «Смарагдовому містечку» м. Святогірська. І  ось , нарешті, всі учні зібрались разом. Наші гості особисто вручили кожній дитині яскраві шкільні ранці, термочашки, флеш-накопичувачі та солодощі. Наші дорогі гості  побажали учням здоров’я, успіхів у навчанні, творчого натхнення і зауважили, що через декілька років були б раді бачити наших випускників у складі робочого колективу свого заводу.

Учні школи-інтернату були в захваті від добрих привітань та подарунків, а ми, педагоги, дуже вдячні нашим шефам за те, що вони, не дивлячись на будь-які обставини, щиро продовжують  піклуватись про вихованців школи- інтернату. Бажаємо колективу заводу ЕМСС професійних та творчих успіхів,  родинного добробуту щастя! З великою повагою та вдячністю, колектив школи-інтернату № 3.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *