Розумники та розумниці Краматорська – 2017

З 21 по 28 лютого 2017 року у місті традиційно відбулися відбіркові тури міського

інтелектуального конкурсу для дітей старшого дошкільного віку «Розумники і

розумниці». У вирії подорожі Африкою маленькі інтелектуали змагалися у різних номінаціях: математичній, гуманітарних, валеологічній, екологічній, англійській. Юні ерудити показали свої знання і уміння вирішувати логічні та арифметичні задачі, приклади, конструктивні завдання, орієнтуванні у часі, вмінні вирішувати ребуси, робити звуковий та складовий аналіз слів, свій лексичний запас української, англійської, російської мов, знання будови організму людини та природи планети Земля.

У змаганнях прийняло участь понад 200 дошкільників з 33 дошкільних навчальних закладів міста. Змагання відбувалися у формі цікавого квесту. Діти з задоволенням допомагали тваринкам та лікарю Айболить. Незважаючи на сильний склад учасників конкурсу, перемогу у змаганнях здобули вихованці ДНЗ № 2, 5, 6, 8, 11, 15, 34, 39, 47, 48, 49, 51, 53, 56, 67, 68, 69, 71, 72, 75, 82, 84, 87, 88, 91, 92, 96, 97. А вихованців, які посіли І та ІІ місця у математичній та гуманітарних номінаціях чекають фінальні змагання, які пройдуть наприкінці березня 2017 року.

Цього року проведення відбіркових змагань конкурсу відбулося завдяки

спонсорській допомозі ПАТ НКМЗ, і особисто генерального директора Г.С. Сукова, у вигляді грамот для дітей, подарунків, прикрас залів та яскравих сюрпризів. За словами Марини Скачко, вагома увага правління ПАТ НКМЗ приділяється і буде приділятися саме всебічному розвитку майбутнього нашого міста.

Цей захід не залишив байдужими і депутатів міської ради. За змаганнями малюків завзято спостерігали і переживали за їх успіхи депутати В.О. Скачко, І.О.Ольхова, О.О. Шорнікова, О.Ю. Єрмольченко, помічники депутатів М.О.Скачко та М.В. Мєліхова, В.Є.Бріжниченко.

Управління освіти і педагоги дошкільних навчальних закладів вдячні організаторам конкурсу – колективам ДНЗ № 8, 49, 69, 5, 91, та спонсорам за яскраве свято для обдарованих маленьких краматорчан.

Бажаємо перемог фіналістам!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *