Розумники та розумниці Краматорська – 2018

З  20 по 27 лютого 2018 року у місті традиційно відбулися відбіркові тури міського інтелектуального конкурсу для дітей старшого дошкільного віку «Розумники і розумниці». У вирії подорожі казкою «Кіт у чоботях» маленькі інтелектуали змагалися у різних номінаціях: математичній, гуманітарних, валеологічній, екологічній, англійській.  Юні ерудити показали свої знання і уміння вирішувати логічні  та арифметичні задачі, приклади, конструктивні завдання, орієнтуванні у часі, вмінні вирішувати ребуси, робити складовий аналіз слів, добирати рими, розгадувати загадки про казки,свій лексичний запас української, англійської, російської мов, знання чинників для здоров’я людини та природи планети Земля.

У змаганнях прийняло участь понад 195 дошкільників з 34 закладів дошкільної освіти  міста. Змагання відбувалися у формі цікавого квесту. Діти з задоволенням шукали чарівні слова, які допоможуть героям казки. Незважаючи на сильний склад учасників конкурсу, перемогу у змаганнях здобули вихованці ДНЗ № 2, 5, 6, 8, 11, 15, 34, 39, 47, 49, 51, 53, 56,64, 67, 68, 69, 71, 75, 80, 84, 89, 88, 91, 92, 96, 97. А вихованців, які посіли І та ІІ  місця у математичній та гуманітарних номінаціях чекають фінальні змагання, які пройдуть наприкінці березня 2018 року.

Як і минулого року проведення відбіркових змагань конкурсу відбулося завдяки спонсорській допомозі   ПАТ НКМЗ, і особисто генерального директора Г.С. Сукова, у вигляді   грамот для дітей, подарунків, прикрас залів та яскравих сюрпризів. За словами Марини Скачко, вагома увага   правління ПАТ НКМЗ приділяється і   буде приділятися   саме всебічному розвитку майбутнього нашого міста.

Цей захід не залишив байдужими і депутатів міської ради. За змаганнями малюків завзято спостерігали і переживали за їх успіхи депутати В.І. Тука, В.О. Скачко, І.О.Ольхова, О.О. Шорнікова, О.І., О. І. Лузгіна, В.П. Рибалко, Н.Є. Титова, помічники депутатів М.О.Скачко та М.В. Мєліхова, В.Є.Бріжниченко, А.В. Єна, Б.І. Ворочек.

Управління освіти і педагоги дошкільних навчальних закладів вдячні організаторам конкурсу – колективам ДНЗ № 8, 49, 69, 5, 91,  та спонсорам   за яскраве свято для обдарованих маленьких краматорців.

Бажаємо перемог фіналістам!!!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *