Підготовка до ЗНО

На освітніх округах на базі загальноосвітніх закладів міста організовано Секції  центру довузівської підготовки «Абітурієнт» Консультпункти по підготовці до ЗНО

№ з/п Назва освітніх послуг Місце проведення занять Кількість

годин на тиждень

ПІБ учителя-керівника
Секції  центру довузівської підготовки «Абітурієнт» Консультпункти по підготовці до ЗНО
–  математика ЗОШ № 4 1 година Святош О.В.
–  математика ЗОШ № 2 1 година Хуторна А.Ю.
– біології ЗОШ № 3 1 година Нещетна О.М.
– історії України ЗОШ № 3 1 година Решетняк В.О.
ЗОШ № 8 2 години Машкіна Н.О.
  – української мови та літератури ЗОШ № 4 1 година Змієва Т.М.
– української мови та літератури ЗОШ № 3 1 година Шарабан О.С.

Вахніна О.Є.

– української мови та літератури ЗОШ № 8 2 години Резніченко К.В.
– української мови та літератури ЗОШ № 9 1 година Кузнецова О.М.
– з математики ЗОШ № 11 2 години Давидяк С.М.
  ЗОШ № 23 1 година Єгорова С.В.
ЗОШ № 31 1 година Перегонова Г.Д.
ЗОШ № 32 1 година Кузнєцова Г.І.
  ЗОШ № 33 1 година Іванов В.О.
  ЗОШ № 31 1 година Кулік О.Г.
 – з української мови та літератури ЗОШ № 11 2 години Щербіна Є.С.
ЗОШ № 23 1 години Чеснокова М.В.
ЗОШ № 31 1 година Пономаренко В.В.
  ЗОШ № 32 1 година Мурашко Ю.О.
  ЗОШ № 33 1 години Боєвська В.П.
– з англійської мови ЗОШ № 31 1 година Шифрін В.І.
 – з історії України ЗОШ № 31 1 година Костилева І.А.
  ЗОШ № 32 1 година Курносенко Л.Д.
Математика (підготовка до ДПА) ЗОШ № 28 1 година Румянцева О.І.
 – Математика 10-11 кл ЗОШ № 5 2 години Мозольова М.В.
 – Історія України 10-11 кл ЗОШ № 5 1 година Губіна Л.В.
 – Історія України 10-11 кл ЗОШ № 25 1 година Федоренко О.І..
– Історія України 10-11 кл ЗОШ № 15 1 година Полуденко
 – Українська мова та література ЗОШ № 5 1 година Крупицька О.А.
 – Українська мова та література ЗОШ № 24 1 година Бородавкина А.В.
 – Українська мова та література ЗОШ № 12 1 година Лєсова О.П.
 – Українська мова та література ЗОШ № 22 1 година Горбач М.О.
 – Хімія ЗОШ № 22 2 години Рудика В.В.
 – Фізика, математика ЗОШ № 12 2 години Храменко І.І.
 – Географія ЗОШ № 15 1 година Шелуханова А.І.
 – Фізика ЗОШ № 25 1 година Голованова О.І.
–  математики ЗОШ №26 2 години Ткаченко Л.І.
  ЗОШ №19 2 години Сокол О.Д.
  ЗОШ №10 2 години Сиваченко Г.І.
  ЗОШ № 30 2 години Верехова С.В.
– хімії ЗОШ №16 3 години Шевченко І.С.
– історія України ЗОШ №10 2 години Рябко Н.А.
  КУГ 2 години Савчук О.А.
– з української мови та літератури ЗОШ №16 2 години Шаповал І.І.
  КУГ 2 години

2 години

Мельник І. Р.

Сізько Т.А.

  ЗОШ №26 2 години Городецька  С.І.
  ЗОШ №10 2 години

2 години

Антипова О.В.

Яхимович В.А.

– з біології ЗОШ №16 2 години Косенко Н.Р.
– з фізики. ЗОШ № 16 2 години Кандаурова О.І.
-англійська мова КУГ 2 години Соломка Л.І.
  ЗОШ № 16 2 години Антонова Н.Г.
 – географія ЗОШ № 26 2 години Зубко Н.П.