Про відзначення Дня Соборності  України в ЗОШ№3

З метою забезпечення належної організації та проведення у 2017 році заходів до Дня Соборності України, виховання у підростаючого покоління патріотизму, поваги до історичного минулого народу України, пропагування ідеї єдності, спільності історичної спадщини українського суспільства, громадян різних національностей,  у школі з 19.10.2017 по 23.01.2017 проходив Тиждень Соборності, в рамках якого  проводились відповідні виховні заходи.

Єдиний тематичний Урок Соборності “Єднання заради Незалежності”, що був проведений 20 січня для учнів 1-11 класів класними керівниками та класоводами , розпочав святкування цієї видатної події в історії нашої країни.

Усім творчим учням школи, які мають хист до малювання, було запропоновано взяти участь у художній виставці «Моя мала й велика Батьківщина».

 

Літературна виставка «День Соборності України – символ національного єднання українського народу», яку підготувала бібліотекар нашої школи, допомогла усім поширити свої знання про це велике свято та дізнатися багато нового та цікавого з історичного минулого України.

Учні 5-11 класів переглянули відеоролики з нагоди Дня Соборності України, побачили на власні очі відтворення тих історичних подій, а також документальні хроніки з минулого.

 

Педагогом організатором  проведено тематичні лінійки  під назвою «Подія, що пережила час».

 

Молодші учні також не залишились осторонь: класоводи 1-4 класів провели конкурс читців «Ми діти твої, Україно!».

 

Відвідали учні і урок художнього музею міста «Україна- єдина країна» (5-7, 9-11 класи).

 

Гра-вікторина «Любіть Україну» допомогла учням 7 класів перевірити свої знання з історії та культури рідної землі . Так само цікаво пройшов і квест  « «Країна, в якій я живу» для учнів 5-6 класів: команди подорожували станціями, на яких виконували різноманітні цікаві завдання, відповідали на питання, пов’язані з історичними та культурними пам’ятками України.

Учні 10-11 класів із інтересом попрацювали на тренінгу «Соборність в душах, єдність у серцях».

 

Наприкінці тематичного тижня  учні 11Б класу взяли участь у обласній конференції до Дня Злуки та Соборності України, а 6-10 класи підтримали окружну акцію «Ланцюг єднання» – тримаючи один одного за руки, разом із учнями інших шкіл міста, вони утворили нерозривний єдиний ланцюг – символ єдності нашої країни. В свою чергу учителі школи проявили свою громадянську позицію взявши участь  в  урочистому мітингу з нагоди святкування Дня Соборності  в сквері Шевченка.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *