Проектна діяльність в Краматорській ЗОШ №16

6 квітня в ЗОШ №16 відбувся семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи з теми «Проектна діяльність у навчально-виховному процесі школи як засіб формування ключових компетентностей учнів». На семінарі були присутні методисти методичного кабінету управління освіти Краматорської міської ради Демченко Тетяна Юріївна та Нікішина Людмила Миколаївна.

На початку семінару, який проходив у формі тренінгу, всіх присутніх привітав директор школи Шевченко Леонід Григорович, який виклав свою думку щодо важливості реалізації проектної діяльності в школі.

Мєшкова Олена Анатоліївна, заступник директора з НВР ЗОШ №16, ознайомила своїх колег із теоретичними засадами впровадження проектної діяльності в навчально-виховний процес школи, довела актуальність цього питання положеннями Проекту Концепції Нової школи (2016). Потім запросила всіх присутніх до імпровізованого євро-кафе, в якому учні та учителі, що координують проектну діяльність в школі, коротко, але змістовно ознайомили усіх присутніх з результатами своєї роботи у Всеукраїнських проектах, таких як «Школа енергії», «Відкривай Україну!», «FIRST LEGO League», «Враховуй різницю!», «Вчимося жити разом!», «HEARD» “Зцілення та навчання через мистецтво” від “Save the children”.

Учителі інформатики Лук’яненко Ірина Олександрівна, Лук’яненко Андрій Миколайович та їх команда робототехників запросили гостей до своєї творчої майстерні проекту «FIRST LEGO League». Гостя школи Борисенко Марина Анатоліївна, заступник директора Краматорської компанії «QUARTSOFT» (компанія, що в цьому році надає підтримку командам ЗОШ №16 і ЗОШ №8 щодо участі у проекті), звернулась до присутніх з пропозицією долучитися до процесу популяризації робототехніки в нашому місті Краматорську та розповіла про запланований на червень обласний фестиваль з робототехніки «Robo-Схід».

Косенко Наталія Романівна та Шаповал Ірина Іванівна – учителі, що впроваджують проект «Вчимося жити разом», – провели тренінг «Запобігання та розв’язання конфліктів».

Учитель Вяземська Олена Миколаївна разом з Мєшковою Оленою Анатоліївною представили проект «Школа енергії», що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMUB). За допомогою вправ «Шкала енергосвідомості», «Міграція» та «Створення постеру «Енергоефективна школа» координатори проекту змогли довести присутнім важливість питань енергозбереження та енергоефективності для сучасної школи. На завершення всіх присутніх привітала своїм виступом учнівська  енергокоманда: учні співали, танцювали, розповідали про прилади з «Набору юного енергоаудитора» та надали присутнім порад щодо розумного використання енергії в школі та вдома.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *