Працюємо за інноваційними технологіями Lego Education

16 листопада 2016 року у дошкільному навчальному закладі №69 «Ведмедик» відбулася методична панорама «Працюємо за інноваційними технологіями Lego Education» для вихователів дошкільних навчальних закладів міста.

Методичну панораму проводили вихователі-методисти дошкільних навчальних закладів №49 Шпортько Є.Л, №67 Дудинська Л.В., №69 Бобришева О.А., №88 – Висторопська Т.В. Допомагали проводити тренінгові вправи досвідчені педагоги:  інструктор з фізичного виховання КурильченкоТ.О. ( ДНЗ №49), музичний керівник Олейнік Л.О. ( ДНЗ №88).

Учасники методичної панорами поповнили свої знання щодо використання інноваційної технологій Lego Education, у  тренінгах відпрацювали вміння та навички щодо використання Лего-конструктора у різноманітних формах роботи з дітьми. В тренінгових вправах «Фотограф», «Святковий торт», «Загадка», спортивних розвивали спеціальні здібності та вміння, що надалі знадобляться для досягнення успіху в організації певного виду діяльності з дітьми. Педагоги закладів міста показали вміння працювати в команді, спільно аналізувати ситуації, брати на себе відповідальність за прийняте рішення.

Головним результатом заходу стало те, що всі учасники зустрічі у рефлексивній вправі «Валіза, м’ясорубка, кошик», всі отримані знання, навички, інформацію  склали  у «валізу», тим самим визначили, що ця інновація дуже потрібна для розвитку дошкільнят і вони обов’язково будуть розповсюджувати та впроваджувати її у своїх дошкільних закладах.

dsc_2787 dsc_2812 dsc_2866 dsc_2815

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *